New York's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York's Life

Интриги, клюки, любов, караници са само една част от живота в този голям глад.Ню Йорк е мястото където може да сбъднете и най-съкровените си мечти, а може би пък не...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Уличките в квартала

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyЧет Сеп 01, 2011 6:35 pm

- Благодаря!
*остана така известно време. После тръгна към апартамента*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyЧет Сеп 15, 2011 6:02 pm

*вървеше си спокойно, слушаше музика и се наслаждаваше на циганското лято...и на спомена на един човек...*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyЧет Сеп 15, 2011 6:11 pm

*песента, която слушаше ѝ хареса и започна да пее силно на глас. Пееше невероятно.*
All day, all night
What the f*ck!?

When I came to Spain and I saw people party
I told to myself: What the f*ck!?
All day, all night
All day, all night
Viva la fiesta, viva la noche
Viva los DJ's
I couldn't believe what I was living
So I called my friend Johnny
And I said to him: Johnny,
La gente esta muy loca,
What the f*ck!?
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyЧет Сеп 15, 2011 6:20 pm

*получи обаждане и се изпищя*
- Ало!
- Добре съм...разхождам се и пея...не е същото
- Да, разбира се! Ще танцувам! Но първо трябва да намеря момчето, което ще уча...
- Какво?! Чак там?! Значи скоро няма да се видим...
- И да пращаш снимки!
- Чао!
*последва една въздишка и тя се отправи към дискотеката*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 6:27 pm

*вървеше към апартамента си. Чувстваше се по - добра като каза всичко на Джас, защото ако той разбереше за аферата ѝ с Никалъс, щеше да откачи и да пребие целия свят*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyНед Сеп 18, 2011 4:33 pm

*вървеше и си мислеше...Дечко ще ми липсва! Искам да го видя за последно, но...хм сигурно вече ме е намразил*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyНед Сеп 18, 2011 6:43 pm

*зави, после пак, продължи...едно и също всеки ден...нямаше търпение да се премести. Ню Йорк не беше за нея...изведнъж реши, че ѝ се танцува и тръгна към дискотеката*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyПон Сеп 19, 2011 4:29 pm

*излезе и тръгна към летището. Беше взела два големи куфара и още три сака + куфарче с гримове и ръчен багаж. Застана и зачака такси. Най - накрая щеше да живее живота, който искаше. Заминаваше за Масачузец при баба Грейс*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyПет Окт 21, 2011 6:15 pm

*вървеше и си мислеше....беше се върнала заради няколко документа и една снимка, забравена в апартамента. Изведнъж вида момчетата, които беше срещнала преди*
- Момчета...ако видите Джаспър ще му кажете ли да отиде в дискотеката?
- Пф ... защо просто не се обадиш на гаджето си? Ха ха ха
- Той не ми е гадже! *каза го с нервен тон* Просто не съм се отказала - и това му кажете
- Добре, разбрахме!
- Благодяря!
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyСъб Окт 22, 2011 3:11 pm

*минавах по улицата натоварен с чанти пълни с какви ли не неща. През последните дни си седях само в къщи и бях изпразнил хладилника и се мъчех като грешен дявол да ги отнеса до апартамента си сполучливо*
- Здравейте момчета ...
*минах покрай тях и отново тръгнах те дотичаха пред мен*
- Гаджето ти каза да отидеш в дискотеката , а да и също каза, че не се е отказала
- Тя не ми е гадже ...
*изкрещях и отново тръгнах ^Какво пък иска тя "не се е отказала" от какво не се е отказала. Няма никъде да ходя^*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyНед Окт 23, 2011 6:04 pm

*Прибираше се с момчето. Не спираха да се прегръщат и целуват. Утре щяха да заминат и повече нямаше да се върнат*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyНед Окт 23, 2011 6:17 pm

*вървеше по уличката, но ето че ги видя ^Защо трябва все да са там където съм аз^ той водеше битка със себе си ^Върви и го пребий, тя ще те намрази, но поне ще се почувстваш по добре^ от другата страна ^Остави ги какво ще промениш като го набиеш, просто Кейти ще те намрази още повече^ реши да не прави глупости за това тръгна към хотела*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyНед Окт 23, 2011 6:25 pm

*докато ги подминаваше момчето се обърна и му се ухили ^Това беше, чашата вече преля, нека се натискат, но да ми се подиграва няма да стане^ светкавично го хванах и бутнах на земята, и докато той се усети Джас вече беше до него и го налагаше в главата, след като се окопити успя да види както прави главата на момчето беше разкървена и той се държеше за устата явно му беше избил зъбите. Огледах се Кейти гледаше сякаш не може да повярва какво е станало. Тръгна си отново спокойно ,вътрешно ликуваше*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyПон Окт 24, 2011 6:24 pm

- Ти си едно хлапе, което не знае къде му е мястото! Не ми обръщаш внимание, а после пребиваш гаджето ми! *застана пред Джас* Боят не е решение! Могат да те тикнат зад решетките до живот! *удари му плесник* Искам обяснение на момента!
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 EmptyПон Окт 24, 2011 7:05 pm

*стоеше срещу нея и му се искаше и на нея да и центрира един *
Отдаде ми се момент и аз го използвах ...
*тръгна като я подмина*
Повече не ме търси
*на завоя зави и се озова пред хотела тръгна нагоре*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Уличките в квартала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличките в квартала   Уличките в квартала - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Уличките в квартала
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York's Life :: Квартали и домове :: Куинс-
Идете на: