New York's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York's Life

Интриги, клюки, любов, караници са само една част от живота в този голям глад.Ню Йорк е мястото където може да сбъднете и най-съкровените си мечти, а може би пък не...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Бар "Лайф"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Елинор Бас
Admin
Admin
Елинор Бас


Брой мнения : 74
Points : 167
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Горен Ийстсайд,Манхатън,Ню Йорк

Бар "Лайф" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Лайф"   Бар "Лайф" EmptyСъб Авг 27, 2011 3:38 pm

Бар "Лайф" Home1
Върнете се в началото Go down
https://newyorks-life.bulgarianforum.net
Елинор Бас
Admin
Admin
Елинор Бас


Брой мнения : 74
Points : 167
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Горен Ийстсайд,Манхатън,Ню Йорк

Бар "Лайф" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Лайф"   Бар "Лайф" EmptyНед Авг 28, 2011 8:58 am

След като Би си тръгна така от парка-завъртя гадната си страна и изчезна,реших и аз да тръгвам.Беше ми скучно,ужасно скучно.Исках да се повеселя и затова се запътих точно към бар Лайф.Мислех си да сваля някой готин пич,а на другия ден да офейкам без да разбере.
Слязох от таксито и пред мен се появи бляскавия надпис на бара.Влязох,а повечето погледи бяха паднали върху мен.Е,все пак си имаше и причина-облеклото ми.Носех къса черна рокля,която минаваше през врата ми и високи черни обувки.
Седнах на бара и си поръчах голямо уиски.Трудно се напивах,това беше факт.Много мъже бяха опитвали да ме напият и съблазнят,но си оставаха с опитването.
Един тип ми намигна и щеше да се премести на стола до мен,но внезапно едно момче седна на него.
-Здрасти-само това излезе от устата ми,защото не очаквах да се появи.
Върнете се в началото Go down
https://newyorks-life.bulgarianforum.net
Бубу Стюарт

Бубу Стюарт


Брой мнения : 30
Points : 32
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Ню Йорк

Бар "Лайф" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Лайф"   Бар "Лайф" EmptyНед Авг 28, 2011 9:08 am

След като Кити ме заряза и останах сам тръгнах да се разхождам из улиците на Ню Йорк, които ме доведоха до бар Лайф. Баровете не бяха голямата ми страст, но казват че там има хубави момичета. Тъкмо си помислих, че не са толкова красиви когато влезе тя. Беше облечена с къса черна рокличка и разбира се високи обувки. Много ми беше странно как момичетата успяваха да се закрепят на тях. Всички мъже в бара я гледаха, а един тип най-нахално се опита да се настани до нея. Разбира се аз го изпреварих и я поздравих.
Здравей, какво те води насам? Тук не е особенно подходящо място за момичета като теб.
Върнете се в началото Go down
Елинор Бас
Admin
Admin
Елинор Бас


Брой мнения : 74
Points : 167
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Горен Ийстсайд,Манхатън,Ню Йорк

Бар "Лайф" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Лайф"   Бар "Лайф" EmptyНед Авг 28, 2011 9:21 am

-Здравей, какво те води насам? Тук не е особенно подходящо място за момичета като теб.-попита сладура до мен.
-Защо да не е подходящо?-попитах,а в гласа му се усеща се нотка на заинтригуване.-А ще науча ли името ти?
Стоях и го гледах предизвикателно.Съблазнителната ми част напираше да излезе от мен и съвсем скоро това щеше да се случи,а тогава ставах неконтролируема.
Изпих на екс малкото течност останала в чашата ми и со поръчах още едно,но този път малко.Не мислех да тествам издръжливостта ми точно сега,а и не исках да изглеждам като някоя луда пияница.Всъщност наистина бях луда,и то много,но пияница-ъъъ никога!
Върнете се в началото Go down
https://newyorks-life.bulgarianforum.net
Бубу Стюарт

Бубу Стюарт


Брой мнения : 30
Points : 32
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Ню Йорк

Бар "Лайф" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Лайф"   Бар "Лайф" EmptyНед Авг 28, 2011 9:31 am

Нийлс, Нийлс Стюарт.-Отговорих и веднага щом попита.-Ами твоето име?
Тя определено не беше обикновенно момиче. Имаше доста хъс в нея макар още да не го показва. Тя изглеждаше като моя тип момичета. Момиче, което е свикнала сама да се бори и да не се дава на никой да я контролира. Да знае какво иска от живота и никога да не се предава. Те първа ми предстовеше да разбера такава ли е наистина.
Какво те води в Ню Йорк?
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Бар "Лайф" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Лайф"   Бар "Лайф" EmptyНед Авг 28, 2011 3:00 pm

*отиде до бара и си поръча най - силната енергийна напитка. веднага щом я получи я изпи, а след това излезе.*
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Бар "Лайф" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Лайф"   Бар "Лайф" EmptyНед Авг 28, 2011 7:52 pm

Постът ти трябва да бъде минимум 5 реда ..!!
Върнете се в началото Go down
Елинор Бас
Admin
Admin
Елинор Бас


Брой мнения : 74
Points : 167
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Горен Ийстсайд,Манхатън,Ню Йорк

Бар "Лайф" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Лайф"   Бар "Лайф" EmptyНед Авг 28, 2011 8:39 pm

-Ще го разбереш ако танцуваш с мен-намигнах му и станах към дансинга.
Тук музиката наистина беше силна,а и песните ляха едни от любимите ми.Не се наложи да чакам дълго и сладура се появи на крачки от мен.
Хванах ръката му и го издърпах в центъра на танците.Отново събрахме(или по-точно аз) погледите на хората.Започнах да танцувам в ритъм с музиката.След малко смениха песента с една доста предизвикателна песен,която изискваше разсъбличане от моя страна.Обичах тези мръсни танци!
Качих се на бара с едно бързо движение и цялата ми "тъмна" страна експлодира от мен.Е,сега вече наистина всички погледи бяха в мен и изглеждах като най-откачилата сред всички.Това въобще не ме бъркаше.Момчето ми хвърляше странни погледи-не можех да ги разчета.Щях да разбера,когато слезех долу,при края на песента.
Върнете се в началото Go down
https://newyorks-life.bulgarianforum.net
Sponsored content





Бар "Лайф" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Лайф"   Бар "Лайф" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Лайф"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York's Life :: Ню Йорк :: Забавления-
Идете на: