New York's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York's Life

Интриги, клюки, любов, караници са само една част от живота в този голям глад.Ню Йорк е мястото където може да сбъднете и най-съкровените си мечти, а може би пък не...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Плажната ивица

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Елинор Бас
Admin
Admin
Елинор Бас


Брой мнения : 74
Points : 167
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Горен Ийстсайд,Манхатън,Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyСъб Авг 27, 2011 3:14 pm

Плажната ивица Images?q=tbn:ANd9GcRr0Bk8-TcpAyUHLIJF6cZPqIbdU42f_8p2UM7MfENGXTSvMvU2Cg
Върнете се в началото Go down
https://newyorks-life.bulgarianforum.net
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyСъб Авг 27, 2011 11:46 pm

Не след дълго се озовах на плажа.Спрях Додж Вайпъра и излязох от него.Бях бясна-Направо побесняла.Идваше ми да убия някой.Бях се чувствала така един единствен път!Когато загубих и тогава го видях.Беше си все същия нехранимайко,дори по походката му личеше.-Бубу?Това ти ли си?
Върнете се в началото Go down
Бубу Стюарт

Бубу Стюарт


Брой мнения : 30
Points : 32
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyСъб Авг 27, 2011 11:52 pm

Докато се разхождах по тихия и спокоен бряг дочух приятен познат женски глас. Бях ситурен, че я познавах от някъде и разбира се веднага ми просветна. Това беше Кити.
Здравей, какво те води на сам? Да не би да си дошла за реванш? Ако е така ще трябва да почакаш защото колата ми не е тук.
Последният път когато водих разговор с нея беше за това как съм я победил. Наистина това момиче беше добър опонент, но не достатъчно за да победи четирикратният победител в гранд при надпреварата.
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyСъб Авг 27, 2011 11:56 pm

-По скоро аз се изненадвам,че те виждам тук!-засмях се.Бе си все същото момче.Толкова мил и все така забавен.- На заточения съм за цяла година!Берлинските ченгета ме сбараха!Но тук с удоволствие ще проведа един реванш с теб!Докато те нямаше никой не можеше да ме победи!- усмихнах се самодоволно.Наистина Бубу бе силен опонент,но аз вече бях по-добра от него.- Е как върви училището?
Върнете се в началото Go down
Бубу Стюарт

Бубу Стюарт


Брой мнения : 30
Points : 32
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 12:01 am

Училище? Не можа ли да измислиш друго нещо? Не съм ходил на училище.Учебната година не е започнала.Ами ти какво правиш докато си заточена?
Беше си все същата. Откакто я победих тренираше усърдно с мисълта, че някой ден ще ме победи.
Изкаш ли да се разходим по брега? Днес е много приятно времето, а морето е спокойно.
Изведнъж изръсих най-голямата простотия.
Имаш ли си гадже?
Незнам защо, но силно ме интересуваше отговора на въпроса ми.
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 12:05 am

-Знам,но май утре започва господинчо!-засмях се и се подпрях на капака на колата.-Как каво ще правя?!Ще ходя на учлище и ще превземам нюйоркските улици!Няма да си имам съперник!-усмихнах се при тази мисъл.-Всъщност да се разходим!-заключих колата,когато го чух да ме пита дали имам гадже.- Не!Макар,че в Германия да бях обградена от момчета,никога нямах време за срещи!Тренировките бяха на първо място!
Върнете се в началото Go down
Бубу Стюарт

Бубу Стюарт


Брой мнения : 30
Points : 32
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 12:12 am

Аз пък ще ти кажа да си намериш някой. Може да се кротнеш малко. Накрая ще те изгонят и от Ню Йорк. Чудя се вашите как не са те заклюючили във вас и да те оставят само на хляб и сол.
Помислих, че ще ме попита дали имам гадже, но тя не го стори и това ме успокои. Погледнах я плахо и хвърлих една от моите криви усмивки.
Довечера заета ли си? Искам да ти покажа нещо.
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 12:16 am

-Те ме изпратиха тук Бубу!Баща ми твърдеше,че в Ню Йорк ще се кротна,но града е страхотен!Не мога да пропусна да се изявя и тук!Всъщност мисля да остана да живея тук!Берлин вече е скучен!Няма с кой да се състезавам!-промърморих.-Ами всъщност не съм заета!Та какво ще ми показваш?-погледнах го въпросително.Знаех,че ще ес изфука пред ме с някоя кола или нов мотор.Познавах го!В Германия,не малко пъти му се бях ядосвала.
Върнете се в началото Go down
Бубу Стюарт

Бубу Стюарт


Брой мнения : 30
Points : 32
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 12:24 am

Хвана я за ръката и я заведе до една скала. Небето беше толка силно, а аромата на морският бриз правесе пейзажа още по красив.
Нощем тук е още по красиво. Луната и звездите огряват всичко в светлина и е много хубаво да се изрегнеш на топлите камъни загрети от слънцето и да гледаш нощното небе, а сутрин изгрева толкова меко гали лицето и леко развява косите. О, боже не ме бива за романтик. Накрая пак щях да изръся глупост.
Досега никога не бях губил самообладание, но щом видях Кити и нещо ми стана. Това момиче наистина е опасно. Секси и опасна, ето такива момичета харесвам.
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 12:27 am

Наистина там където ме заведе Бубу,бе страхотно.Ужасно красиво и романтично.Романтично?!Ужас,бях пълна трагедия на тема романтика!Ами ако изръсех нещо,ако направех нещо неправилно.Не ме биваше.Блеър бе права.Бях мъжко момиче,което само караше като лудо.А и Бубу бе толкова променене.Вече го нямаше онова малко момче.Вече бе на моя ръст и можеше да се каже,че минава за супер сладък и готин.Какво минава.Той бе супер сладък и готин!

ПП:Аз лягам!Става ли утре да продължим? Лека!
Върнете се в началото Go down
Бубу Стюарт

Бубу Стюарт


Брой мнения : 30
Points : 32
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 12:36 am

Много исках да разбера какво се връти в главата й. Когато мислеле беше адски сладка. Боже какви ги дрънках? Покрай това момиче се променям драстично. Ще трябва да направя нещо по този въпрос, но единственото нещо главата ми беше подсъзнанието ми което казваше:"Целуни я, целуни я!".Опитай се да спра бръмченето в главата, но не ставаше. Престраших се и се обърнах към нея, хванах я за раменете и придърпах към себе си. Сред това се загубих. Устните ни се сляха в едно. Това момиче има страшно сладки и сочни устни. Не исках да я пускам, но все пак трябваше да дишаме. Притеснявах се от реакцията й след това. Погледнах я с виновен поглед.

П.П.:Щях да предложа същото. Лека и на теб.
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 7:13 am

Целуна ме!Той ме целуна.Ама какво си мислеше,че прави?!Признавам си,че първоначално му отвърнах и наистина ми хареса,но после се осъзнах.Ама какво ми ставаше?!Аз никога,ама никога не съм мислила,че ще се целуна с него.1- во,като по- малко хич не се обичахме и постоянно се карахме.2-ро когато ме победи му обещах повече никога да не ме победи и 3-то той бе супер сладък и готин.След като се отръпна му зашлевих един.- Повече никога не ме целувай,ама никога!Не съм онова наивно момиче,което помниш!Промених се и ти не ме познаваш!-тръгнах си.
Върнете се в началото Go down
Бубу Стюарт

Бубу Стюарт


Брой мнения : 30
Points : 32
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 8:36 am

Зашлеви ме, много мило няма що, а след това си тръгна. Добре остави ме сам и разбира се нямаше какво да правя сега. Скучният ми ден стана още по скучен. Седнах на брега и се загледах в красият сутрешен бриз на морето. Водите бяха толкова кристално сини. Имах чуввството, че мога да легна въвъ водата и да не се одавя. Дано новият ден ми донесе повече забавления.-Помисли си за Кити и се засмя.-А, искаше реванш.
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 9:31 am

"Добре, няма да се удавя! Ще успея! За да сърфирам, трябва да се науча да плувам!"* си мислеше тя, придържайки всички огромни надуваеми неща по тялото ѝ* "Ах...а спосителят в Бора Бора ми предложи да се науча..."
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 3:01 pm

*дотича до плажа спря няколко секунди да си вземе дъх и започна да се съблича, след като се скри зад една палма и видя, че няма никой той облече банския , който беше взел набързо :ставаше му и му стоеше добре*
Е да видим какво ще ми предостави този плаж
*затича към водата, след като тя достигна до корема му той се хвърли и заплува навътре в съвършен бруст*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 3:07 pm

*след като влезе доста на дълбоко и се увери, че не може да стъпва той се гмурна, след около 2 минути излезе, очите му го пареха, защото водата беше доста солена, но той нямаше очила, затова ги разтри с кокалчетата на ръката си и започна да оглежда една мида*
Не знам какво толкова ме накара да я взема?
*каза си той и се засмя, след което я хвърли*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 3:11 pm

*доплува отново до плажа и започна да чака да изсъхне*
Сега какво да правя?
*замисли се*
Имам си апартамент, не ми се налага да работя, имам училище чак в понеделник и като се замисля не знам днес събота или неделя сме
*продължаваше да мисли*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 3:19 pm

*Приключи със волейбола. Не ѝ се играеше вече. Сега се разхождаше по брега. Пританцува ѝ се хула. Спомни си за Хаваите...Та започна да прави плавни и красиви движения с ръцете и краката. Хората наоколо гледаха странно, но не ѝ пукаше особено*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 3:23 pm

*след няколко минути беше напълно сух, за това отново се скри, зад плмата , след няколко минути се появи напълно облечен, а колкото до банските не знаеше къде да ги сложи , не носеше никаква чанта , затова хи хвърли в единия от кошовете, в този момент видя едно момиче да танцува хула и си помисли ^Дали не е пияна или пък прости и се танцува^ не знаеше къде да отиде за това седна на една от пейките и започна да гледа морето*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 3:31 pm

* - Хах! Този се преобличаше зад палмата, като точно до дървото има съблекалня!
Спря да танцува, седна на една пейка, извади професионален фотоапарат и започна да снима вълните и сърфистите...о да...сърфистите...*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 3:38 pm

*седеше си на пейката , и със съвсем безизразно лице изглеждаше отегчен но това му отиваше, след няколко минути взиране във водата видя някой обърнат по гръб, гледаше го около няколко минути, за се увери, да не е някаква шега и бързо стана от пейката, съблече тениската си и се хвърли във водата и заплува бързо към безжизненото тяло, след около минута издърпваше удавника, повечето от хората го наобиколиха*
К'во гледате? Извикайте линейка.
*няколко от хората изкараха телефоните си и се обадиха на бърза помощ, а той знаеше че човека е мъртъв и не се опита да му помогне, разбра всичко това от посинялата ,от продължителното стоене във водата, кожа*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyНед Авг 28, 2011 3:44 pm

*една линейка дойде той взе тениската си и тръгна по страничните улички обратно към апартамента си , за да не го видят много хора*
Как се се намъквам в такива работи мамка му?
*след близо половин час стигна до Куинс*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyПон Авг 29, 2011 5:45 pm

*той дойде до плажа и седна на една пейка, наоколо нямаше никой и беше много спокойно ^Най- накрая пълно спокойствие^*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyПон Авг 29, 2011 5:51 pm

*замисли се и видя едно хлапе, което се опитва да се направи на удавник, той го беше забелязал когато се беше надигнало да си вземе въздух*
- Хей, хлапе, спри да се правиш да не стане наистина. Хайде излизай от водата да не те изкарвам
- Мамка му сбараха ме
*момчето излезе от водата и явно тръгна към другия плаж явно и там си пробва късмета ^Какви хора има! Да се опитваш да се направиш на удавен^ *
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица EmptyПон Авг 29, 2011 5:52 pm

Ей, ти спаси онзи човек вчера! *приближи се до момчето* Как успяваш да плуваш?
*Дали не му наруших спокойствието?...Не! Едва ли...*
*Тя искаше да знае какво е да плуваш...искаше и да се запознае с нови хора. Беше видяла момчето в училище, но нали беше в клас за 18 годишни...*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Плажната ивица 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York's Life :: Ню Йорк :: Плажа-
Идете на: