New York's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York's Life

Интриги, клюки, любов, караници са само една част от живота в този голям глад.Ню Йорк е мястото където може да сбъднете и най-съкровените си мечти, а може би пък не...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Езерцето в парка

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Елинор Бас
Admin
Admin
Елинор Бас


Брой мнения : 74
Points : 167
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Горен Ийстсайд,Манхатън,Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 3:01 pm

Езерцето в парка 9k=
Върнете се в началото Go down
https://newyorks-life.bulgarianforum.net
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 6:15 pm

Джоунс се разхождаше в парка, видя езерото и реши да го разгледа от близо. Тя стигна да брега на езерото и спря, лекият ветрец развяваше кестеняви й коси.
Върнете се в началото Go down
Елинор Бас
Admin
Admin
Елинор Бас


Брой мнения : 74
Points : 167
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Горен Ийстсайд,Манхатън,Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 6:51 pm

Реших да се разходя из парка,защото лекциите ми бяха свършили по-рано,а Блеър не ми се обаждаше от няколко часа насам.Вървях бавно към езерцето по средата на парка.
Когато стигнах имаше едно момиче и реших да я заговоря и без това ми беше скучно.
-Здрасти!-казах и седнах на една пейка срещу езерото.
Върнете се в началото Go down
https://newyorks-life.bulgarianforum.net
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 6:53 pm

- Здравей! - Усмихнах се на непознатото момиче, което стоеше бе седнало на пейката дo мен.
Върнете се в началото Go down
Елинор Бас
Admin
Admin
Елинор Бас


Брой мнения : 74
Points : 167
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Горен Ийстсайд,Манхатън,Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 8:17 pm

-Какво правиш тук?-казах с равен тон.-Между другото аз съм Елинор.
Гледах към красиво езеро,които сменяше цвета си заради лъчите на слънцето.
Обичах да идвам в парка,защото излъчваше свобода.Беше красиво и отпускащо.

п.п. ужасен е ;дд мн съм зле тея дни
Върнете се в началото Go down
https://newyorks-life.bulgarianforum.net
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 8:22 pm

Бях обула черни велурени ботуши на висок ток,заедно с тъмносини дънки,черна тениска и спортно яке!Вървях из парка като неспирах да мърморя.-Ах мамка му!Точно сега ли трябваше да ме спипат!Когато бях станала №1!-тогава видях 2 момичета да стоят на една пейка и да ме гледат учудено.-Оу,здравейте!
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 8:36 pm

След като излязох от мола с новата си невероятна покупка ..се запътих към езерцето в парка ..Отново бях облечена страхотно с тясна рокля която беше точно по мен ..секси къса черна рокля ..Докато се разхождах събирах погледите на минувачите ,скоро приближих към езерото и какво да видя там ..сестра ми и още 2 страхотни мацки приближих се и им казах " Здравейте , Ел не знаех ,че си тук "и запрегръщах сестра си..Не познавам тези момичета дали са нейни приятелки *мислеше и умуваше на ум Блеър*
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 8:44 pm

След малко към нас се приближи едно супер маце,със къса черна рокля,която бе точно по тялото и и куп торби в ръцете.Явно бе ходила на пазар.Леле последния шопинг на който ходих бе преди цели 2 години.-Здравей!-загледах се малко повече в нея.Тя ме огледа преценяващо,сякаш бях кукла и ми се усмихна мило.Ох,бях преминала теста за външен вид.
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 8:51 pm

Кати МакКуин ..съжелявам ,че пиша така ,но внимавай с марионетството .. не можеш да управляваш действията ми става дума относно "Тя ме огледа преценяващо,сякаш бях кукла и ми се усмихна мило" сихурно не си се усетила ..няма проблем ...
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 8:53 pm

Съжалявам,просто наистина не съм се усетила!През последния час наистина не съм на себе си!
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 8:54 pm

Едно от момичетата ми отговори със "здравей" ..все още не знаех името и ,но възнамерявах да го узная *мислеше си Блеър* Поогледах я беше като едната част от мен приличаше на бунтарка по характер ..беше спортно облечена заинтригува ме ..-Как се казваш *попитах аз*
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 8:59 pm

Кити МакКуин!-усмихнах се.Леле това момиче изглеждаше страхотно-Сякаш бе същинска принцеса.-А вие трябва да сте Блеър Бас,ако не греша,а това трябва да е сестра ви Елинор Бас!-погледнах ги.Наистина имаха лека прилика.И изглеждаха страхотно.Макар и да бях състезател се интересувах от светския живот!
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 9:08 pm

Toчно така нямате грешка ..Smile Позамислих се дали това момиче прилича на мен ..изглежда прекалено мила ..дали може да станем приятелки *размисляваше Блеър на ум" след малко се сетих ,че не сме само аз и Кати.. Загледах се в другото момиче ,коеот седеше близо до сестра ми ..стана ми неудобно ,че не завързах разговор и с нея ... та така "Здравей " казах и аз ..
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 9:41 pm

- Здравей! -Усмихнах се на момичето, което много приличаше на момичето, което стоеше близо до мен.
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 9:51 pm

-Е Блеър май си ходила на пазар?-погледнах въпросително торбите които носеше.Леле на това му се вика пазар.Тя бе дъщеря на доста богато семейство и наистина изглеждаше като принцеса,а аз бледнеех пред нея.
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 9:59 pm

Здравей, казах на момичето до сестра ми .. как се казваш.??* позапитах аз* Хей Кити.. *погледна Блеър надменно към момичето с което току що се бе запознала *да ходила съм на пазар ..??е проблем ли имаш с това *погледна я отново Блеър и отметна косата си *..Писна ми от хора ,които се месят в живота ми .. да може и да звучи банално ,но ми се насъбра доста тази седмица *започна трескаво да се обяснява нашата манхатънска кучка*така ,че чао *обърна се надменно Блеър и пое в обратната посока*


п.п леле звучи много тъпо ама трябва да задълбаем някаква интрига стига с тези любезности
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 10:05 pm

- Ей Блеър, не се дръж така с нея, ти може и да си по-богата от нея, но това не те прави по-добър човек. - Джоунс изгледа злобно към надутата Блеър и се усмихна надменно. - Разкарай се кучко!
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 10:06 pm

Тя ме погледна надменно!А,аз мислих,че може да сме приятелки!-Хей Блеър...-засмях се и извиках срещу нея.- Не се кълчи толкова,че да не си счупиш нещо!-след това отново се засмях.В Германия винаги виках така с момчетата на някоя от префърцунените им бивши приятелки.
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 10:16 pm

*Блеър се обърна почервеняла от злоба и каза *: Искате да водим война ли ..е нека бъде така ,нисши същества писна ми от момичета ,които не си знаят мястото в обществото и най-вече кой има по висшо място от тях .*крещеше им злобно Блеър**След малко Блеър се обърна отново в обратната посокока и уж не толкова тихо каза доста надменно*"Кучкииииии ,за какви се мислят ..пфф?"
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 10:19 pm

Блеър Бас написа:
*Блеър се обърна почервеняла от злоба и каза *: Искате да водим война ли ..е нека бъде така ,нисши същества писна ми от момичета ,които не си знаят мястото в обществото и най-вече кой има по висшо място от тях .*крещеше им злобно Блеър**След малко Блеър се обърна отново в обратната посокока и уж не толкова тихо каза доста надменно*"Кучкииииии ,за какви се мислят ..пфф?"


п.п "сори за грубостта ,но нека заплетем интрига да е по интересно ..
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 10:20 pm

- Тъпя кучка! - Каза Джоунс без да се притеснява, че Блеър я е чула. - Здравей, аз съм Мелиса. - Усмихна се на момичето което до преди молко Блеър унижаваше.
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 10:21 pm

-Добре нека да бъде война Блеър!-изкрещях.-И повярвай ми,там където съм била и съм живяла ти никога няма да стъпиш,защото ще ти е гадно да си измежду тези хора.Да не съм от мултимилионерско потегло,но поне имам сърце,а ти изглежда нямаш такова Блеър.Всичко,което съм чела за теб явно е лъжа!- изкрещях колкото сила имах и погледнах студено към Блеър.- И да,не напразно съм "Адската кучка!"-изкрещях отново.-Прятно ми е аз съм Кити!-усмихнах се на Мел.

ПП:Няма проблем!Без това вече щях да заспя!
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 10:35 pm

*Блеър продължи да върви напред без да се обръща* Няма да се обърна няма да падна на това ниво ..необразовани малки лигли ..за какви се мислят ..пикли ..!! *ядосваше се гневно Блеър -тя бе почервеняла от яд *
О боже тези 2те ме изкараха извън релси ..ще получат заслужено отмъщение *помисли си Блеър и започна да крои гневно плановете си*
Но за какво Елинор не ме защити *едва не се просълзи Блеър..**След малко отново насъбра хъс и каза*:
Внимавайте кучки ,не знаете с кого си имате работа ..!! * бе последната мисъл на Блеър ,преди да напусне парка*
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 10:38 pm

Блеър така и не се обърна,а продължи да върви.А аз я мислих за добра.Явно съм грешила!Адската кучка от Германия е тук и няма да се предаде!За нищо!Мразех да губя.-Е Мел май не трябваше да се спречкваме с Блеър?!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка EmptyСъб Авг 27, 2011 10:47 pm

- Защо да не е трябвало?- Щях да накарам тази Блеър да съжалява, това момиче не знаеше с кого се захваща. _Ще съжаляваш кучко_ Помисли си Джоунс и се усмихна надменно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерцето в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето в парка   Езерцето в парка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Езерцето в парка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Началото на парка
» Тъмния край на парка
» Тъмната гора в парка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York's Life :: Ню Йорк :: Парк-
Идете на: