New York's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York's Life

Интриги, клюки, любов, караници са само една част от живота в този голям глад.Ню Йорк е мястото където може да сбъднете и най-съкровените си мечти, а може би пък не...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Старинния мост

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Елинор Бас
Admin
Admin
Елинор Бас


Брой мнения : 74
Points : 167
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Горен Ийстсайд,Манхатън,Ню Йорк

Старинния мост Empty
ПисанеЗаглавие: Старинния мост   Старинния мост EmptyСъб Авг 27, 2011 2:58 pm

Старинния мост Z
Върнете се в началото Go down
https://newyorks-life.bulgarianforum.net
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Старинния мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старинния мост   Старинния мост EmptyНед Авг 28, 2011 2:53 pm

*Тук е невероятно...но все пак ми е скучно...искам да се запозная с някой...в Шести клас мажоретките на Дей Аркс бяха толкова надути, надявам се добре да се разбирам с момичетата сега...Нуждая се от три неща - гадже, почасова работа и ЕНЕРГИЙНА НАПИТКА!!!*
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Старинния мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старинния мост   Старинния мост EmptyНед Авг 28, 2011 7:55 pm

Джоунс се разхождаше в парка, тя спря пред един старинен мост и се загледа в него, беше невоятно красиво особенно вечер .
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Старинния мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старинния мост   Старинния мост EmptyНед Авг 28, 2011 8:05 pm

Тръгнах на разходка из парка . Реших да се отбия до старинния мост и да се полюбувам на невероятно красивата гледка.Залезът красиво спускаше отражението си върху бистрата вода.
Подухваше лек ветрец ,който си играеше с дългата ми коса. Докато се разхождах и се любувахна гледката ..пред мен изскочи едно познато лице. Втренчих се в нея и разбрах ,че това е Мелиса.Приближих се към нея,усмихнах се и я поздравих с обичайното "Здравей'.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Старинния мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старинния мост   Старинния мост EmptyНед Авг 28, 2011 8:48 pm

- Здравей!- Усмихнах се на Блеър която стеше до мен.

П.П: Сори че отговорям толкова късно.
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Старинния мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старинния мост   Старинния мост EmptyНед Авг 28, 2011 8:54 pm

-Какво правиш Мел ,все още се измъчвам от вчерашната случка ,наистина много съжелявам ,че се държах толкова надуто ,надменоо и абе какво да кажа ..аз съм Блеър и не мога много да с еизвинявам ,но се надявам да ме разбереш Smile
-Хайде да се поразходим заедно и да ти докажа ,че освен Блеър -кучката съществува и добрата страна на Блеър ..*усмихва се весело*

П.П Не забравяй правилото ..минимум 5 реда пост ..!!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Старинния мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старинния мост   Старинния мост EmptyНед Авг 28, 2011 9:06 pm

- Не се измъчвай! - Мелиса се усмихна на Блеър. - Да забравим за вчерашната случка! - Наистина исках да забравим за вчера и да започнем отначало, нямаше смисъл тя да се измъчва за държанието си вчера, това вече беше минало...

П.П: Сори....Блокирах..
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Старинния мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старинния мост   Старинния мост EmptyНед Авг 28, 2011 9:15 pm

Тя очевидно ми прости ,от което много се зарадвах .Подтикнах я леко и и предложих да пообиколим и след това да се отдадем на една приятна вечер в боулинг залата ..
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Старинния мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старинния мост   Старинния мост EmptyВто Авг 30, 2011 5:51 pm

*отида до моста. Гледката беше невероятна, особено вечер. Тя искаше да остане тук завинаги. Водата, дърветата, звездите...Беше вълшебно...*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Старинния мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старинния мост   Старинния мост EmptyВто Авг 30, 2011 5:56 pm

*мина покрай моста и го видя, беше готино и беше спокойно, за това седна на една пейка и загледа водата*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Старинния мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старинния мост   Старинния мост EmptyВто Авг 30, 2011 6:02 pm

*Хвърли няколко камъчета във водата. Обичаше звука на пльокането...*
- РРРРРРРРРР
*с този звук започваха бунтовете в стомаха ѝ. Все пак от няколко дни хапваше само вечер.*
- Време е за ядене! *обърна се и с изненада вида момчето от плажа. Реши, че пак може да го стресне, затова без много шум го подмина и се запъти към някое заведение*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Старинния мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старинния мост   Старинния мост EmptyВто Авг 30, 2011 6:04 pm

*чу странния звук и видя отново онова момиче ^Ха пак гледна е аз ще изчезвам^ Стана и тръгна в обратната посока*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Старинния мост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старинния мост   Старинния мост Empty

Върнете се в началото Go down
 
Старинния мост
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York's Life :: Ню Йорк :: Парк-
Идете на: