New York's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York's Life

Интриги, клюки, любов, караници са само една част от живота в този голям глад.Ню Йорк е мястото където може да сбъднете и най-съкровените си мечти, а може би пък не...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Алеята за разходки

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Елинор Бас
Admin
Admin
Елинор Бас


Брой мнения : 74
Points : 167
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Горен Ийстсайд,Манхатън,Ню Йорк

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyСъб Авг 27, 2011 2:45 pm

Алеята за разходки 2wCEAAkGBhQSERUUEhQVFBQVFxcYFxYVGBoaFxQYFBcXFhgXFxcXGyYeGBkkHRcXHy8gIycpLCwsFx8xNTAqNSYrLCkBCQoKDgwOGg8PGiwkHyQsKSwsKSksKSwpLCwpKSksKSwsLCwsK
Върнете се в началото Go down
https://newyorks-life.bulgarianforum.net
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyСъб Авг 27, 2011 6:14 pm

"Ню Йорк прилича на Токио, само че хората си крещят по улиците! Този град е интересен. Първо трябва да се заема с намирането на почасова работа и на квартира..."*мислейки, се разхождаше*
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyНед Авг 28, 2011 7:40 am

Разхождайки се по алеята за разходки в центъра, Блеър вървеше към училището ..днес е 1вият учебен ден *мислеше си тя*Дали подчинените ми ще ме чакат на най-високото място на стълбите *все пак не може някой да седи по високо от Блеър ..!!* с плодов йогурт ..*всякакви мисли се въртяха в главата и * Тя бе облечена отново невероятно ... със секси рокля точно по нея ..описваше идялното и тяло ...,роклята бе със златни паети... Блеър бе убута в едни невероятни обувки на висок токи те златисти ...и бе наметната с едно палто на дължината на роклята ..бе студена сутрин ... Тя крачеше наперено по манхатънската алея и всички я заглеждаха ...тя чуваше какво си приказват за нея и вдигаше още повече самочуствието си ,което хич не беше малко ...!!!
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyНед Авг 28, 2011 2:48 pm

*разхождаше се и улиците и въпреки , че всичко беше толкова за пленително той си остана безизразен, до като вървеше хората го гледаха главно, защото се буташе във всички без да иска, но му се стори загуба на време да обикаля хората*
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyНед Авг 28, 2011 2:56 pm

- Ей гледай къде ходиш. - Мелиса се развика на момчето, което се беше блъснало в нея за какъв се мислеше този наханик .

П.П: Само за РП-то е Джас.
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyНед Авг 28, 2011 2:58 pm

Извинявай
*извика на момичето , и докато вървеше в главата му нахлу идеята да отиде до плажа и да поплува, изведнъж се затича към плажа много бързо , но имаше един проблем: нямаше бански, затова видя един магазин , слезе избра си един и го плати набързо, след което излезе тичайки от магазина и отново се отправи към плажа*
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyНед Авг 28, 2011 3:00 pm

- Глyпак - Каза Мелиса и тръгна към плажа.
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyНед Авг 28, 2011 4:51 pm

*отново се разкарваше по уличката, но този път гледаше да ходи където няма много хора, защото не искаше отново да го навикат*
Така определено е по добре, не искам отново да ме навикват
*засмя се и видя група момичета , които го гледат странно, защото си говореше сам, а той си помисли^ Дай да спра да си говоря сам, че ще ме определят за вменяем^*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyНед Авг 28, 2011 5:01 pm

*чудеше се къде да отиде и спря за момент, за да види какви опции има: видя една опера, една книжарница и множество магазини*
Ха, сега на къде
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyНед Авг 28, 2011 5:03 pm

Нашата манхатънска кучка отново се разхождаше, тя видя момчето, което се бе блъснало в нея _ Е какво пък_ помисли си Мелиса и отиде при него. - Здравей!
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyНед Авг 28, 2011 5:05 pm

Здрасти!
*видя момичето, което го поздрави, след като го гледаше близо три секунди се сети че това е момичето, което беше бутнал преди, той гледаше уличката над главата и, защото беше по висок*
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyНед Авг 28, 2011 5:11 pm

- Аз съм Мелиса! - Прехапа долната си устна - А ти?
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyНед Авг 28, 2011 5:13 pm

Джаспър, приятно ми е!
*лицето му си остана все така безизразно и с вид сякаш е отегчен, но това си му отиваше*
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyНед Авг 28, 2011 5:16 pm

- И на мен, но трябва да тръгвам. - Нашата манхатънска кучка подмина момчето, сякаш не съществуваше и тръгна по уличата.
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyНед Авг 28, 2011 5:19 pm

*това не му направи впечатление, защото не беше много разговорлив, а това по принцип отблъсква момичетата, за това реши да отиде в МакДонълдс, за да хапне нещо *
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyЧет Сеп 15, 2011 5:22 am

*от една поляна Кейти се спусна с парашут от шарен самолет*
- Чао, бабо!
*самолета тръгна, а хората наоколо я бяха зяпнали. В главата ѝ беше само едно име. Никалъс. Момчето, с което се беше запознала. Беше влюбена в него и раздялата им не ѝ влияеше добре*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyСъб Сеп 17, 2011 4:16 pm

*разхождаше се из алеята, като се придвижваше доста бързо и тогава видя единия от даскалите си*
Здравейте, господин Фейдър
- Ааа, Спайдюд виждам че сме взели правилното решение като повярвахме на бележката ви, но след като можете да се разхождате със сигурност ще можете да посещавате повечето часове, за това други ден ви искам обратно в класната стая
- Няма проблем господине, ще се постарая да наваксам
- Приятно ми беше, Спайдюд, ще се видим утре
*двамата се разминаха, а Джас продължи нататък по улицата*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyСъб Сеп 17, 2011 5:55 pm

*вървеше и изведнъж спря*
- Джас?! Виж на какво си заприличал! Не можа ли да се гипсираш след като те науча да танцуваш?!
*беше изнервена, но личеше, че момчето не е виновно за настроението ѝ*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyСъб Сеп 17, 2011 6:01 pm

*видя Кейти и също спря*
Не съм виновен аз, е тъпото куче на брат ми ме ухапа вече не знам какво да правя, аз не съм излизал близо една седмица от апартамента си, камо ли танци да уча
*отиде до нея и я целуна*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyСъб Сеп 17, 2011 6:03 pm

*спря го*
- Нека за сега останем само приятели!
*беше разтревожена. Сякаш очакваше обаждане*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyСъб Сеп 17, 2011 6:05 pm

*не очакваше това, но пък за това се усмихна разбра че работата няма да стане за това отстъпи няколко крачки назад и се закрепи на патериците*
Съгласен съм
*огледа се за да види нещо с което да се опита да излезе от неловката ситуация*
Съжалявам за танците, но няма да стане
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyСъб Сеп 17, 2011 6:10 pm

*телефонът ѝ иззвъня*
- Ало, Сам!
- Аха...
- Ясно!
Джас, утре е първият баскетболен мач за сезона. Ако искаш ела да гледаш! Тази година аз съм лидера на мажоретките!
*изглеждаше спокойна и щастлива. Пръстенът ѝ на настроението смени цвета си на розово, което значеше, че е влюбена*
Знаеш ли, че нощем има ярки светлини на плажа...смятам да поплувам!
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyСъб Сеп 17, 2011 6:13 pm

Не няма да дойда на мача съжалявам , много бих искал да те погледам, но не искам да гледам другите как играят а аз трябва да седя и да гледам
*усмихна се въпреки това*
Радвам се че размисли за плуването , но отново не мога да ти помогна, защото не мога да го мокря
*кимна към гипсирания си крак*
Налага се да се къпя с чанта завързана над коляното
*засмя се*


Последната промяна е направена от Джаспър Спайдюд на Съб Сеп 17, 2011 6:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyСъб Сеп 17, 2011 6:15 pm

*засмя се*
- Вече мога да плувам!
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки EmptyСъб Сеп 17, 2011 6:17 pm

Радвам се за теб , но ти говоря за друго, но карай ...
*засмя се *
Е радвам се че се видяхме
*усмихна и се*
Ако нямаш какво още да ми кажеш аз може би ще продължа в разходката, която между другото ме доведе до улица, която не знам, но там има карта
*посочи картата и зачака да види дали Кейти има какво още да му каже*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Алеята за разходки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята за разходки   Алеята за разходки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Алеята за разходки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York's Life :: Ню Йорк :: Център-
Идете на: