New York's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York's Life

Интриги, клюки, любов, караници са само една част от живота в този голям глад.Ню Йорк е мястото където може да сбъднете и най-съкровените си мечти, а може би пък не...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кафене Brown

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Елинор Бас
Admin
Admin
Елинор Бас


Брой мнения : 74
Points : 167
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Горен Ийстсайд,Манхатън,Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 2:31 pm

Кафене Brown Images?q=tbn:ANd9GcQfN88ZI4BnlRKh49ISYEtli2Hay4iD002_etoJZLCxe3rJi4eYCQ
Върнете се в началото Go down
https://newyorks-life.bulgarianforum.net
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:00 pm

Бях прекалено разочарована от Ню Йоркските пикли ,за да остана в парка ,реших да дойда да пия един горещ шоколад и да помисля на спокойствие *мислеше си Блеър,все още ядосана от случката" Добре не мога да си обясня ..за какви се мислят тези ...нисши форми на живот не знаят ли коя съм аз ..и от какво потекло съм ...когато довечера вдигна купон ..ще завиждат ,че само те от цял Ню Йорк няма да са поканени .. (злобееше на ум Блеър ,докато сърбаше бързо шоколада си и оглеждаше сладкия сервитиор*Ще се обадя на Елинор и ще я питам къде е ,за да се видим *помисли си Блеър*
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:06 pm

Паркира колата си пред кафенето и влезе вътре. Седна на една маса до прозореца и си поръча студен чай.
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:09 pm

Най-после успях да натисна газта и колата ми потегли с бясна скорост.Поне тукашните ченгета не знаеха коя съм.Нарочно заобиколих,за да почувствам свигателя на колата.Спрях пред кафенето и влязох вътре,настаних се при Мел,когато видях Блеър.-Ох,леле сега я втасах!
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:11 pm

О ,боже какво прави тази малоумна хлапачка в моето кафене ... не е ли чувала че това е моя територия *мислеше Блеър ..* сега ще научи ... *Блеър става и се отправя към масата на "малоумната кучка" както сама я нарича*
-Хей ти повлекано..не знаеш ли ,че това е моя територия ..къде се намираш ..знам ,че си безмосъчна ,но наистина ли ...чак толкова .. да не ме следиш ...явно си го просиш .. *блеър и намигва и надменно фръцва дупе и сяда на бара..близо до сладкия сервитиор*
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:12 pm

- Какво? -Обърна се и видя Блеър. -Прави се че не я забелязваш. - Усмихнах се на Кити _Да видим какво ще стане_ Помисли си Джоунс и отпи от студения си чай.
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:14 pm

Ооо и Кати еди коя си е тук ... не намираш ли държанието ти за мъжко кое момиче би акрало като бясно ... ?? *запита подло Блеър след като и се наложи повторно да стане и да отиде до масата на "кучките"
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:16 pm

Хах,тази Блеър не ме познаваше!-Мила ми Блеър-усмихнах се фалшиво.-Повярвай ми,не съм тук,за да превлека момчешкото внимание,а защото си имам причини.Така че,ако обичаш се отдръпни и не се излагай пред сладкия барман!-засмях се и отметнах косата ми назад.Като през това време извърнах поглед и погледнах към Мел-В кое училище си Мел?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:21 pm

- В училище Констанс Билард ами ти? -Усмихнах се на Кити и игнорирах присъствието на Блеър .
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:23 pm

-Жалко аз съм в училище Станфорд!Направо се учудвам как ме приеха там!-засмях се и си поръчах едно кафе.-Утре 100% сме на училище предполагам?-така се надявах да не сме!Не обичах училището!Направо го ненавиждах!Мъка мъка и пак мъка!
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:25 pm

1вото което е Кати еди коя си ... не съм ти мила и надявам се никога да не бъда .. Winkне ме интересуват причините ти ..,а това че караш каот бясна и се имаш за голяма работа не е нищо.. явно не знаеш какво е грациозност ..тъпа кучка ..пффф много под нивото си ми за да продължа разговор с теб *каза Блеър и се прибра ОТНОВО на мястото си*..Wink
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:28 pm

-Чуи ме манхатанска кучко,аз съм състезател номер едно на улиците в Германия.Не ми пука за тъпата ти грациозност!Не се имам за голямата работа-тук съм,за да стана голямата работа на улицата.Нем интересува какво мислиш за мен!И аз се моля да съм под нивото ти,защото не ми се говори с кукли като теб!-засмях се презрително.Е не,тя се имаше за голямата работа.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:31 pm

- За дъщеря на бизнесмен е доста невазпитана. - Отпи от чая си докато гледaше към Блеър. - Дай ми пет минути. - Стана и отиде при Блеър, седна срещу нея на бара и опти от студения си чай - Здравей!
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:42 pm

Какво искаш ...?*попита Блеър след като погледа презрително кучката*Охх какво ми става днес защо се държа толкова надуто какво са ми анправили поне тя ...изглежда доста добре на външен вид май има като моя стил ,дали ако и се извиня може да се сдобрим ..**въртяха се много безумни идеи в мозъка на блеър и тя обмисляше евнтуалното извинение*


п.п Мел не забравяй МИНИМУМ 5 реда :Д
Върнете се в началото Go down
Кити МакКиун

Кити МакКиун


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 27.08.2011
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:44 pm

Колкото и да не ми се искаше трябваше да тръгвам!С най-голямо нежелание отидох до Блеър и Мел.-Аз трябва да тръгвам Мел!Мисля да се отбия на някое друго място и ще карам грациозно.-усмихнах се фалшиво на Блеър и излязох от кафенето.Настъпих газта на колата и се отправих към място където щях да се успокоя.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:52 pm

- Какъв ти е проблема Блеър? - Попита Джоунс и се усмихна на Блеър, която изглеждаше замислена. Мелиса огледа Блеър, по начина й на обличане си личеше че е богата, но това че е богата не й даваше право да се държи като кучка, но Джоунс разбираше защо Блеър е такава, самата тя се държеше така през повечето време.
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyСъб Авг 27, 2011 11:59 pm

Хм ...какъв ми е пробремът ли ..??! *каза Блеър със сериозен и учуден глас * *и след малко и отговори* да ти кажа и аз не знам *ухили се и се засмя весело Блеър* ..Напоследък целия свят ми е крив ...иска ми се да си намеря гадже ,и няколко истински приятелки ,а не онези марионетки с които сама ще се запознаеш тази година в нашето училище .. просто наистина се извинявам ,но днес се вбесих ... съжелявам искаш ли да се отбием до боулинг-залата и да поиграем и може би да забравим всичко *попита нежно и загрижено Блеър *
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyНед Авг 28, 2011 12:04 am

- Мхм боулинг звучи добреm но нека да отидем утре. - Усмихна се може би Блеър не беше чак толкова лоша. - Трябва да тръгвам. - Остави визитката си на бара. - Ако искаш ми се обади утре- Усмихна се и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown EmptyНед Авг 28, 2011 12:11 am

Блеър се усмихна ..взе визитката и се замечта ....каза си "дали това момиче може да бъде приятелка с мен ...истинска ..??" *запита се тя на ум* хм ще видим какво предвещава утрешния ден ..Блеър изпи горещия си шоколад ..плати сметката си и с усмивка на лице тя излезе от кафенето ....реши ,че е толкова щастлива ,че е време да се възнагради с още малко шопинг ..както обича да казва тя "колкото повече толкова повече" *усмихна се и продължи да крачи наперено по манхатънските улици*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене Brown Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Brown   Кафене Brown Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене Brown
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York's Life :: Ню Йорк :: Център-
Идете на: