New York's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York's Life

Интриги, клюки, любов, караници са само една част от живота в този голям глад.Ню Йорк е мястото където може да сбъднете и най-съкровените си мечти, а може би пък не...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тъмната гора в парка

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Авг 31, 2011 2:30 pm

*той влезе в гората и вървя няколко минути,след което легна на една поляна и се загледа на горе, там имаше много птици, който прелитаха или просто седяха на някой клон и гледаха Джас изненадано *
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Авг 31, 2011 2:49 pm

- Тук не е място за малки деца като теб. - Джоунс се разхождаше из тъмната част на гората, когато видя момчето което се бе блъснало в нея.
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Авг 31, 2011 2:53 pm

*изсмя се дяволито*
Аз съм на 17 като теб а и от малък обичам да съм сам в някоя гора: по спокойно е а и всичко е създадено от природата
*гледаше момичето*
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Авг 31, 2011 2:57 pm

- От къде знаеш че съм на седемнадесет ? - Попитах и го погледнах учудено.
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Авг 31, 2011 3:00 pm

В Интернет пише като влезеш в архив за Молове Джоунс и излиза твоя снимка и твой лични данни не знам дали знаеш
*засмя се*
А и преди няколко ни си спомних че те познавам още от малък ако помниш кога баща ти започна проекта за моловете дойде в една от банките на баща ми, за да се разберат и аз бях с баща си и ти с твоя чувала ли си за банки "Спайдюд"
*усмихна се леко *
От тогава те помня. Беше малко оперено момиче в рокля
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Авг 31, 2011 3:04 pm

- Аха. - Всъщност не разбирах какво ми казваше и не го слушах много, но знаех за банката и си спомних онази случка в банката, въпреки че не можех да го позная, може би той беше онова малко момченце.
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Авг 31, 2011 3:06 pm

*усмихна се*
Е какво те води насам
*попита, а лицето му отново си стана безизразно*
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Авг 31, 2011 3:10 pm

- Исках да се поразходя!
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Авг 31, 2011 3:14 pm

Да мястото е много подходящо за разходка , нали.
*усмихна и се *
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Авг 31, 2011 3:16 pm

- Хмм... - Усмихна се. - Да, приятно е но изглежда малко страховито .
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Авг 31, 2011 3:18 pm

Няма такова нещо
*засмя се*
Мястото е доста спокойно и много приятно ако си сама може и да се уплашиш ама иначе не
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Авг 31, 2011 3:41 pm

*отново беше сам след няколко минути стана и се изтупа, след което тръгна към центъра *
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:47 pm

*навлезе бавно в гората, беше тъмно като в рог само уличните лампи от улицата и парка хвърляха малко светлина в началото на гората, навлезе по на вътре и легна на на полянката и , беше малко по светло, защото беше пълнолуние и близките дървета се виждаха*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:53 pm

*покрай него от време на време притичваха някакви животни, едно се спря и легна до него това беше много голямо бяло куче той започна да го чеше между ушите, а на кучето му хареса, за това то постави глава на гърдите му*
От стопаните си ли си избягал приятелче
*кучето започна да скимти леко, но след малко спря*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyЧет Сеп 01, 2011 6:07 pm

*след няколко минути телефона му звънна и той вдигна*
- Ало
- Джаспър, баща ти е. Дано да си готов, след няколко минути самолета отлита вярвам че си на летището
- Да тук съм
*излъга безочливо , щом баща му затвори тръгна да тича към апартамента си ^Ще закъснея, никога не закъснявам^*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyНед Окт 23, 2011 6:00 pm

*горичката беше на две пресечки от дискотеката той влезе в най-тъмната част и седна под едно дърво ^Дойде само да ме дразни, а колкото до ония ЕМО само да ми падне ще го пребия^ беше много ядосан ^Защо се е върнала, не се е отказала пък води някъв тъпак^*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyНед Окт 23, 2011 6:15 pm

*седеше беше опрял глава на дървото и сега гледаше пълната луна ^Какво да правя все още я искам, ама работата отиде на кино^ не знаеше дали да се върне обратно в дискотеката или да си тръгне , но реши че ще е по добре да си тръгне*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Окт 26, 2011 4:34 pm

*полицая остана доста зад мен тъй като беше едър и много бавен и докато той тръгна по една от пресечките, които щяха да го отведат до Куинс, явно Кейти им беше разказала всичко за мен и сега те си мислеха, че ще се прибера колко са тъпи и когато отидат до къщата щяха да намерят заключен апартамент и врата дебела, около 1.50 метра като на сейф, нищо не можеха да направят, а имаше само един ключ и той беше в мен *
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  EmptyСря Окт 26, 2011 4:47 pm

*влязох в гората, и се отправих към едната от полянките и след като се уверих, че никой няма да влезе толкова на вътре седнах и се ухилих ^Кейти нищо не знае как може да викне полицай да ме търси, баща ми работи с тях постоянно и сега ще направя това^ извадих моя Ipfone 4 и набрах баща ми*
- Здрасти, татко!
- Дааа, виж сега миналата вечер пребих едно момче от бой и сега красивата му приятелка иска да ме съди, и полицията ме преследва.
- Знам , знам че не бива да правя така, но ми дойде и го пребих от бой.
- Добре, ще чакам обаждане от теб.
*затворих телефона и след няколко минути се позвъни на него*
- Благодаря татко!
- Какво си им казал?
- Добре че не си излъгал.
- Чао.
*станах и се изтупах, след което с наперена крачка тръгнах да излизам от гората*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмната гора  в парка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора в парка    Тъмната гора  в парка  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тъмната гора в парка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Езерцето в парка
» Началото на парка
» Тъмния край на парка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York's Life :: Ню Йорк :: Парк-
Идете на: