New York's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York's Life

Интриги, клюки, любов, караници са само една част от живота в този голям глад.Ню Йорк е мястото където може да сбъднете и най-съкровените си мечти, а може би пък не...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дискотека "Мюзик"

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:17 pm

- Ти ме плашиш! А и всеки може да ме целува! *придърпа бармана към себе си и го целуна с език, след това погледна Джас с тъжни и полу - разплакани очи и отиде до тоалетната. Място, където да се успокои и да си пооправи грима.
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:19 pm

Някой да е казал нещо
*попита учудено, но разбра че присъствието му е нежелано, за това плати не замаяното момче и си тръгна ^ Работата отиде на кино^ *
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:20 pm

- Съжалявам! Все още не си танцувал! А аз никога не се предавам!
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:32 pm

- Той наистина не може да се държи зряло....*стана и отиде на дансинга*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:48 pm

*Без него не е толкова забавно...Защо му беше да удря нахалника? Толкова искам да му се извиня...бях безкрайно груба, а и не си удържах на думите. Отивам другаде! Не ми се стои тук повече. Плати, взе си якето и излезе*
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyЧет Сеп 01, 2011 8:19 pm

Блеър влезе в дискотеката и ...беше пусната любимата и песен..тя се запъти към дансинга с доста екстравагантното си облекло ,а именно къса секси дънкова пола и черен потник с деколте до пъпа , високи черни ботуши,пусната дълга и чуплива коса ,тя захвърли дънковата си чанта на първата маса ,която видя и започна да се кърши страстно и предизвикателно,като подхвърляше секси и предизвикателни погледи към бармана и мъжете седнала на бара.Днес тя бе решила ,че трябва да забие бармана и да преспи с него ..бе леко отчаяна и разочарована от живота. *След като свърши любимата и песен тя седна на бара и поръча джин с тоник и резен лимон* Тя погледна бармана и го заговори с безобидното Здравей *като леко му намигна*..той разбра намеците и и и каза
-Свършвам в 3,30 ще ме изчакаш ли *намигвайки попита барманът*
-*поглеждайки часовника си ,видя ,че е 1,30 /след полунощ/ *-Добре,а може ли да узная името ти ,сладур *попита тя*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyНед Окт 16, 2011 5:54 pm

*влезе вътре, беше пълно с тинейджъри и вишисти, никой не му обърна внимание се пак беше едно обикновено момче. Отиде до бара*
Един Монстър моля!
*бармана му подаде един Монстър*
- Where were ypu the last month, dude?
- I had a litle problem whith mi leg's.
- Oh. yeah! I saw you, you were whith crutches, right?
- Yeah.
- Where's your girlfriend?
- She' s not my girlfriend, she never was.
*казах го с доста ядосан и категоричен тон, че бармана спря да ми говори и се обърна към останалите клиенти *
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyНед Окт 16, 2011 7:34 pm

*изведнъж се чу глас от микрофоните*
- Как сме, Ню Йорк? Аз съм Кейти Херън и тази нощ ще ви покажа какво значи парти!
*момичето започна да пее - кавъри и нейни песни. Тя скачаше, пееше и се забавляваше на сцената. Хората я харесваха. Всички бяха весели и...пияни. Та нали беше дискотека!*
- И сега...една моя песен, която написах за един човек, който се противи и казва, че не може да танцува! Това е за теб! Знаеш кой си! Сега е времето да се раздвижиш, защото утре може да е късно! *започна да пее*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyПон Окт 17, 2011 5:55 pm

*влязох в дискотеката отново беше пълно с всякакви хора от обикновени зубари, които не се чувстваха на място до напити мутри с объркани лица отидох до бара стола, на който сядах всяка вечер беше свободен, настаних се*
- One RedBull pleas!
*бармана ми подаде един Ред Бул аз го отворих и отпих*
- Hey It's you!
- Yeah, why do you have a problem.
- No such thing my friend. I was just wondering where did you go last night. Your girl was here god damn that girl can sing.
- Aaaa ... i realised that i have wor to do.
*на бързо скалъпих тази лъжа и се чувствах добре , че не се налагаше да обяснявам защо се изнизах, но бармана явно разбра че става въпрос за друго за това само се засмя и ми кимна*
- So you can't dans.
- Yes, she wanted to teach me but she nad to go to Maiami or waset LA i don't know
* обърнах се и гледах как хората се забавляват и изведнъж нещо ми дойде на ум ^ Защо изобщо съм тук? Всички тук се забавляват, а аз изглеждам сякаш някой си е избърсал гъза с мен.^ *
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyНед Окт 23, 2011 5:40 pm

*влезе в дискотеката беше с дънки, бели маратонки, бяла тениска и черно кожено яке. Няколко хора го погледнаха. Отиде до бара и седна поръча си обичайното "Монстър" след като пресуши на половина кутийката той се огледа не можеше да види Кейти, но и да беше тук надали тя щеше да го намери въпреки че повечето от хората се обръщаха към него някой от съучениците му го поздравяваха*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyНед Окт 23, 2011 5:44 pm

*Влезе. Беше с много къса пола, дълги ботуши и потник - обичайното*
Здравей, Джас!
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyНед Окт 23, 2011 5:45 pm

*веднага започна разговор с бармана и се направи, че не е обърнал внимание на Кейти*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyНед Окт 23, 2011 5:47 pm

- *Седна на бара* Не се прави, че не ме забелязваш! Знам, че те дразня и си промени отношението от онзи ден, но не съм се отказала! *започна да го дърпа към дансинга. По къцете ѝ имаше белези, сякош е правила опити да си реже вените*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyНед Окт 23, 2011 5:51 pm

*светкавично дръпна ръката си той можеше да запазва самообладание и лицето му си остана съвсем безизразно, което много му отиваше повечето от хората го гледаха , но той изобщо не обърна внимание. Бармана му посочи с поглед Кейти , но той само му направи знам с ръка да си мълчи и бармана кимна леко , след това се обърна към останалите клиенти*
Махни се от мен ...
*каза и той съвсем спокойно забеляза белезите, но това изобщо не му повлия*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyНед Окт 23, 2011 5:55 pm

- Както си решиш! *в същия момент дойде едно момче, прегърна я и я целуна. То беше с черна коса и си личеше, че беше ЕМО. Тя седна нормално и си поръча Монстър. След малко двамата отидоха на дансинга. Допълваха се взаимно. Забавляваха се. Смеха им се чуваше из цялата дискотека*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyНед Окт 23, 2011 5:57 pm

*едва се сдържа да не му разбие главата, но успя да се овладее и отново се обърна към бара, след няколко минути плати и излезе безшумно*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 EmptyНед Окт 23, 2011 5:59 pm

*седнаха, целунаха се и поръчаха още енергийни напитки*
Дискотека "Мюзик" - Page 3 4424094314_6c4129250a
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Мюзик"   Дискотека "Мюзик" - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Мюзик"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Дискотека "Dance"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York's Life :: Ню Йорк :: Забавления-
Идете на: