New York's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York's Life

Интриги, клюки, любов, караници са само една част от живота в този голям глад.Ню Йорк е мястото където може да сбъднете и най-съкровените си мечти, а може би пък не...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Апартаментът на Джаспър

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyПон Сеп 12, 2011 4:12 pm

*беше се събудил преди няколко часа и сега стоеше тук и скучаеше, защото кракът му не му позволяваше да го натоварва и сега не можеше да иде да поплува или да иде на дискотека, след като беше седял няколко часа на канапето и бе гледал в една точка очите му се бяха разфокусирали; изведнъж телефона му звънна и той подскочи, но удари и крака си в масата и за това изруга , след което леко се зачерви и вдигна телефона*
-Кажи братле. Няма проблем само бий един шут на кучето от мен, моля те! Да късметлия съм че гаджето ти е учило в червения кръст.
*завъртя очи*
Не се притеснявай! О няма да мога да дойда съжалявам ...
*замисли се*
... имам си ангажимент! Съжалявам. Чао
*затвори телефона и отново загледа в една точка ^Да, успях да се измъкна. Няма да ходя на дискотека с тях въпреки че съм на далавера се пак брат ми знае как да прави купон^ захили се и пусна телевизора изведнъж коремът му изкъркори и той взе телефона и набра някакъв номер*
- Ало искам една голяма пица "Капричоза" и една голяма със много сирене.Живея на Куинс ...
*след като даде точни оказания на човека по телефона затвори телефона и след около 25 минути се позвъни на вратата му той стана , отиде и отвори, след като плат като не забрави да остави и нещо на разносвача, седна на дивана срещу телевизора и го включи, след като си пусна някакъв готин филм той отвори и двете кутии и започна да яде сякаш не беше виждал храна*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyПон Сеп 12, 2011 5:34 pm

* преди около час се беше наял и сега седеше сънено и щастливо на дивана като разтриваше корема си и премлясваше ^Една хубава пица винаги ми помага да се разсея и ме ощастливява . Трябва да отбележа че лафа "Любовта на мъжа минава през стомаха е напълно варно ако ние сме добре нахранени сме готови на всичко даже може и да се хилим като луди^*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyВто Сеп 13, 2011 6:22 am

*той спеше на дивана със същата усмивка като вчера въпреки че едвам вървеше, заради скапаното куче на брат му; изведнъж се обърна, за да се намести по удобно, защото със сигурност варата му се е схванал, след като цяла нощ е седял в доста неудобна позиция*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyСря Сеп 14, 2011 8:52 am

*тази нощ не беше спал , защото беше проспал целия изминал ден и сега не можеше и да помисли за сън, беше много бодър и мму се искаше да прави нещо, но не можеше извднъж в главата му изникна картинката от преди две седмици с Кейти на улицата и някакъв глас в главата му му казваше ^Сети се нали ама , че си шматка. Да забравиш такова нещо^ стана веднага и се облече въпреки с големи усилия и излезе *
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyСря Сеп 14, 2011 4:35 pm

*спеше на леглото, а до него имаше патерици, а крака му беше гипсиран и го по наболяваше, заради инфекцията от кучето, той хъркаше звучно и на лицето му беше изписано спокойствие и хармония въпреки яда , който го беше хванала и желанието да убие скапаното псе на брат му, по едно време се обърна, за да се намести, след което бутна патериците и те паднаха с тъп звук , заради килима*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyЧет Сеп 15, 2011 2:52 pm

*беше се събудил и сега раздвижваше крака си ^Скоро ще се възстановя . Надявам се^ опитваше се да ходи без патерици, беше ги оставил на леглото, но равновесието му не беше добро и той падна ^Ще го убия, ще го кастрирам^ ругаеше на ум и на лицето му се изписа злоба *
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyЧет Сеп 15, 2011 6:00 pm

*беше се отказал още преди няколко часа и сега се излежаваше ^Дали учителите ми ще повярват на болничния който си пиша или просто ще ми натракат двойки и тва е*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyЧет Сеп 15, 2011 6:06 pm

*чу че някой върви от вън, но не обърна внимание, защото не го интересуваше и крака му не му позволяваше да се надвесва през прозорци, защото имаше опасност да падне и да се потроши целия*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyЧет Сеп 15, 2011 6:12 pm

*чу песента и се ухили ^Явно някой се напил^ затвори отворения прозорец и вече нищо не се чуваше*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 4:12 pm

*беше стоял в стаята си няколко дни и вече беше време да излезе за това взе патериците си и излезе *
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 6:25 pm

*влезе в апартамента си и легна на леглото, след което остави патериците и се замисли ^Какво стана туко що? Работата отиде.^ засмя се и затвори очи*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 6:31 pm

*размисляше над всичко, което се беше случило туко що имаше доста акъл в главата и умееше да осмисля нещата*
Има нещо, за което не ми обясни. Навярно мисли че ще направя нещо импулсивно, но не съм толкова лош човек
*засмя се*
Е и аз ще тръгвам да търся друго момиче явно е че тук работата няма да провърви
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyНед Сеп 18, 2011 6:08 pm

*седеше си на дивана и гледаше изключения телевизор и размисляше ^ Мача беше добър, но пък защо Кейти ще отиде да разправя на директора къде какво е пушила. Винаги съм казвал че дрогата не е хубава и сега е изключена разбира се остава и опцията тя да иска да се махне от мен^ *
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyПон Окт 17, 2011 5:48 pm

*дописах си нещо в тетрадката целия бях затрупан в учебници тъй като наближаваха срочните изпити и аз трябваше да се спуквам от учене, болеше ме главата, но исках да се забавлявам предната вечер отново беше видял Кейти и се беше изнесъл като куршум от дуло, за да не се налага отново да говори с нея влезе в банята и се изкъпа, след което се преоблече и излезе като не забрави да заключи*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 4:37 pm

*спеше на леглото като от време на време хъркаше, до него имаше три празни кутийки от Монстър, апартамента си беше същия. Вечерта се беше прибрал много късно и на сутринта беше станал в 06:00 за училище и сега след като беше научил реши да поспи*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyСъб Окт 22, 2011 3:34 pm

*влезе разгневен, отиде в кухнята отвори празния хладилник, който беше голям , колкото порта, напълни го до горе и отиде в стаята си и легна на леглото ^Да ме учи да танцувам да върви да учи оня ...^ тази мисъл леко го развесели и на лицето му се появи самодоволна усмивка, след което отново стана безизразно
^Не се е отказала ... Но аз се отказах отдавна^ лъжеше себе си, защото това съвсем не беше вярно, но му харесваше когато беше ядосан да си изкарва на друг и да обвинява хората. Нямаше намерение да ходи в дискотеката най-много да пребие някой и да прекара нощта в някой затвор, което щеше да е като удар под пояса за баща му и цялото му семейство особено на тъпият му брат*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyСъб Окт 22, 2011 7:19 pm

*беше 20:00. Тя се качи и позвъня на вратата. Беше с къса карирана пола потник и яке. Очакваше вратата да се отвори*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyНед Окт 23, 2011 12:44 pm

*вечерта се беше позвъняло, но той много добре знаеше кой е затова не отвори , нямаше намерение да се занимава с Кейти, сега спеше като пън. Изобщо не го интересуваше за нея. В момента се чувстваше чудесно тъй като беше заспал много яко. Това беше един от недостатъците му, че спеше като пор и нито чуваше нито усещаше нещо когато спеше това е единственото време, в което се чувстваше както трябва*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyНед Окт 23, 2011 3:40 pm

*събудих се и станах, след като се изкъпах се облякох все още сънен, отидох до хладилника и започнах да се чудя какво да правя за закуска ^Хм, печени филийки: не, хамбургер: не ...^ след няколко минути чудене реши че не е гладен, за това седна пред телевизора беше доста топло затова той беше по тениска и дънки*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyНед Окт 23, 2011 5:38 pm

*влезе в апартамента си и се огледа отново пусто, преди поне имаше куче, което да се опитва да убие, а сега нямаше какво да прави, за това си стоеше сам, но реши да отиде в дискотеката се пак Кейти нямаше да се появи и без тва, но преди това се преоблече*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 EmptyСря Окт 26, 2011 7:06 pm

*седях на дивана и гледах телевизия с широка усмивка ^ Баба и ...^ засмя се
^Това момиче ме кара да се смея^ легнах на дивана и изключих телевизора.^Така се радвам че го пребих, мамицата му ако пак ми падне, ще ме съди тя .Няма да стане да се маха и да не се занимава с мен да не стане лошо^ сложих ръцете си на тила и огледах стаята*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джаспър   Апартаментът на Джаспър - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Джаспър
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Апартаментът на Кейти Херън
» Апартаментът на Мелиса Джоунс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York's Life :: Квартали и домове :: Куинс-
Идете на: