New York's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York's Life

Интриги, клюки, любов, караници са само една част от живота в този голям глад.Ню Йорк е мястото където може да сбъднете и най-съкровените си мечти, а може би пък не...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Плажната ивица

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 5:58 pm

*той подскочи момичето го беше изненадало*
Да, но не го спасих просто извадих тялото му
*усмихна и се беше я виждало в училището си *
Лесно научих се, когато бях малък имах няколко учители всичките златни медалисти и съм много добър
*осъзна че е прекалил с фукането и за това побърза да замаже положението*
Много е готино особено в топъл ден да се разхладиш е супер
*засмя се*
Не е трудно да се научиш първо започваш с най-лесното а именно да се научиш да се задържиш не повърхността на водата без да потънеш ако си на дълбоко и не можеш да стъпваш
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 6:12 pm

Хах! За мен е дълбоко до коленете, дори и да съм с пояс и спасителна жилетка! *Плуването не беше за нея, но все пак толкова искаше да се научи да плува....и да сърфира...*
- Между другото как се казваш?
*^Дано не е от тези, които не говорят с момичета. Голям проблем беше в Индия...както и да е...^Тя не искаше да се натрапва, а и бунтът в стомаха беше се превръщаше в революция. Чудеше се дали на близо има Китайски ресторант...
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 6:17 pm

Има такива хора, но лесно ще се научиш
*усмихна се*
Името ми е малко шантаво казвам се Джаспър Спайдюд може си чувала за Спадюд, защото баща ми има клонове банки в целия свят и може да си чувала
*отново се изхвърли*
Извинявай маиче много се фукам, но не говоря много много с момичета и не знам какво ви е интересно
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 6:21 pm

Не, няма проблем. Аз съм Кейти Херън. Спайдюд...хм...в Австралия помислих банката за хотел и се озовах в една стая със сейфове...Държаха ме 48 часа в затвора...
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 6:23 pm

*засмя се*
Явно много пътуваш
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 6:29 pm

Родителите ми са фотографи, затова пътуваме на всякъде. За първи път ще изкарам цяла година в едно училище. *чу се силно къркорене* Трябва да тръгвам. Ще се видим утре в училище. Чао!
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 6:30 pm

Чао
*след като момичето тръгна той погледна часовника си ^Най-дългия ми разговор с момиче някога^*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyВто Авг 30, 2011 2:33 pm

*отново дойде на плажа и седна на същата пейка като вчера ^Това място е супер, нямам много хора и е спокойно^*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyВто Авг 30, 2011 2:52 pm

*момчето си седеше се така спокойно и това му харесваше беше тихо и спокойно ^Почивка, да това вече се вика релаксация*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyВто Авг 30, 2011 3:18 pm

*по едно време му се поиска да поплува, той свали тениската си и мускулите му изпъкнаха, и той се хвърли в водата с обувките си и късите си панталони ^Ако ме види някой ще си помисли че съм луд^ засмя се и се гмурна, а след около 5 минути излезе дърпайки нещо, след като излезе на повърхността на водата, той успя да издърпа нещо,което приличаше на плик, когато успя да го издърпа над водата той видя, че е сак, след като го отвори, видя вътре само боклуци, сред който детски играчки, дрехи от преди няколко години, след като разгледа всичко затвори сака и го хвърли в коша, след което отново отиде да се гмурка *
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyВто Авг 30, 2011 3:56 pm

*излезе от водата не беше намерил нищо интересно и реши да се прибере*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyСря Сеп 14, 2011 8:54 am

*дойде на палжа, но извднъж крака го заболя много силно и той тръгна на някъде*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Окт 23, 2011 4:23 pm

*все пак беше решил да излезе и сега се разкарваше на плажа и знаеше че няма шанс Кейти да дойде тук, защото тя не може да плува това беше в плюс за него. Но ако случайно се появеше щеше да си плюе на петите ^Не мога да повярвам, че я харесвам трябва да си я избия от главата^ тук там се намираше по някой човек*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Окт 23, 2011 5:39 pm

Ехо! *появи се точно зад него и той не можеше да избяга. Беше по бански, а отгоре с прозрачен шал на кръста. Беше мокра, което значеше че е плувала*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyВто Окт 25, 2011 5:01 pm

*седеше на една пейка и гледаше към морето, което беше като разтопено сребро на фона на луната, която се беше появила ту ко що не хоризонта. Миналата вечер беше действал импулсивно, въпреки че се ликуваше задето успя да разбие устата на оня ЕМО , беше му гузно, защото Кейти беше права. Огледа се; на плажа нямаше никой, алеите бяха пусти, само тук там можеше да се види някое куче, което търсеше храна*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyСря Окт 26, 2011 2:30 pm

- Ето го! *Един полицай вървеше до нея*
- Всеки трябва да си получи заслуженото, Джас. За мен ти беше една играчка от момента, в който преби бившия ми. Тогава ми се играеше и ти простих, но днес не ти прощавам. Вдигнах дело срещу теб. Ако бях лесбийка какво щеше да правиш, Джас? В добрата мила и невинна Кейти се крие кучка, за която не си и подозирал. Чао, малки ми Джас! Господин полицай, моля, отведете го!
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyСря Окт 26, 2011 4:30 pm

*изправи се и погледна полицая, който го гледаше строго*
Може ли минута, господине?
*полицая кимна и отстъпи няколко метра назад*
Относно делото нямаш проблем. Води го не че ще направиш нещо де.
*засмях се подигравателно*
Трябваше да го претрепя, за това което става сега, но карай. Явно и аз съм сбъркал за теб. Дори сега съжалявам че те харесвам. Но на теб какво ти дреме свикнал съм да ме отрязват.
*погледнах полицая, който гледаше морето, но явно попиваше всяка дума от казаното*
Надявам се да изгниеш в ада, заедно с оня гробар.
*казах го със съвсем спокоен тон и лека смешна нотка, тогава побягнах и докато полицая се усети вече бях изчезнал сред палмите*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Плажната ивица 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York's Life :: Ню Йорк :: Плажа-
Идете на: