New York's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York's Life

Интриги, клюки, любов, караници са само една част от живота в този голям глад.Ню Йорк е мястото където може да сбъднете и най-съкровените си мечти, а може би пък не...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Училище Сейнт Джуйс

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Елинор Бас
Admin
Admin
Елинор Бас


Брой мнения : 74
Points : 167
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Горен Ийстсайд,Манхатън,Ню Йорк

Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс EmptyСъб Авг 27, 2011 2:21 pm

Училище Сейнт Джуйс 914
Върнете се в началото Go down
https://newyorks-life.bulgarianforum.net
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс EmptyНед Авг 28, 2011 7:23 am

Кандидатствам да капитан на мажоретките!
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс EmptyНед Авг 28, 2011 7:25 am

Одобрена си ,но ще е хубаво във всяко училище да се посъберат хора за сега в Станфорд има 1 момиче и в Констанс Билиард има 2 ...ако искаш кандидатствай там ..или изчакай да се посъберат ученици ..Smile
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс EmptyНед Авг 28, 2011 2:19 pm

Олеле господи
*гледаше училището, сякаш беше нещо смайващо*
Ще ти отмъстя татко
*изкрещя към небесата*
Ха трябва да съм луд да не хвана обратния полет към Флорида
*тръгна да се разхожда, за да види училището по хубаво*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс EmptyНед Авг 28, 2011 2:26 pm

Тук ще се мре
*тръгна към апартамента си *
Агония, агония и пак агония ама тва е даскалото
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс
Moderator
Moderator
Мелиса Джоунс


Брой мнения : 82
Points : 114
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Ню Йорк

Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс EmptyНед Авг 28, 2011 2:30 pm

- Няма да е толкова ужасно ако спазваш правилата! - Каза Джоунс на непознатото момче пред себе си и го подмина сякаш беше паметник .
Върнете се в началото Go down
Блеър Бас
Admin
Admin
Блеър Бас


Брой мнения : 48
Points : 55
Join date : 27.08.2011
Age : 29
Местожителство : Манхатън,Ню Йорк

Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс EmptyНед Авг 28, 2011 7:57 pm

Не забравяйте,че постът не трябва да е по-малко от 5 реда ..!!
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс EmptyПон Авг 29, 2011 6:49 am

*беше малко закъснял и затова дотича до училището, погледна на един лист къде се намираше кабинета по езици и влезе в училището*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс EmptyПон Авг 29, 2011 9:05 am

*взе си програмата, и потърси кабинетът по физическо. Тя обичаше спорта. А и беше капитан на мажоретките. Само че, не знаеше на футболисти, баскетболисти или волейболисти ще повдига духа в игрите. Преоблече се, и отиде в салона. Случи се най - страшното - трябваше да се катерят по въже. Тя мразеше въжетата, защото ѝ напомняха за змиите и за Амазонка, когато трябваше да се държи на змия - беше я объркала с лияна...*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс EmptyВто Авг 30, 2011 9:30 am

*влезе при мажоретките. униформите бяха страхотни, момичетата също. Но...не им харесваше това, че имат нов капитан, за който дори не са чували*
- Казвам се Кейти Херън и съм новият ви капитан!
- Да бе! Тогава ни покажи на какво си способна!
- Добре!
*бях леко притеснена. пуснах музиката и започнах да се превъртам и танцувам с понпоните. Обичах тези движения...Циганско кълбо, салто, тройни завъртания с отскок...все лесни неща*
- Официално те приемаме в отбора, но спри да се фукаш. Виж съчетанието! *те започнаха да танцуват*
- Спрете! Номера с пирамида на края е изтъркан, а и музиката е стара. Време е за малка свежест!
*репетицията мина успешно и училището свърши*
Върнете се в началото Go down
Джаспър Спайдюд

Джаспър Спайдюд


Брой мнения : 164
Points : 171
Join date : 27.08.2011
Age : 30
Местожителство : Куинс ,New York

Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс EmptyВто Авг 30, 2011 2:06 pm

*свърши училище и тръгна да се прибира*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс EmptyСря Авг 31, 2011 7:48 am

*влезе в часа по испански, но когато чу думите на учителя имаше чувството, че той не знаеше нищо за езика*
- Извинете господине, но...нямате правилно произношение и току - що объркахте няколко думи. Испанският е горещ език. Има специално произношение и се говори по специялен начин. Това не е руски, китайски или английски английски, за да го говорите толкова бързо и без чувство...а и скоро не сте бил в армията...
- Госпожице Херън, щом толкова знаете, защо вие на преподадете урока?
- С удоволствие. Аз съм испанка и знам отлично езика. *тя преподаде урока, но господина беше обиден.
- Наказание! Заради наглостта след часовете ще останете!
- Господине, аз съм мажоретка и след часовете съм извинена от всичко. Скоро има мач и трябва да се подготвим!
- Тогава вън! Ще имаш неизвинено за този час!
- Както кажете! *Кейт си взе чантата и напусна кабинета. Засмя се и отиде в другия час*
Върнете се в началото Go down
Кейти Херън

Кейти Херън


Брой мнения : 117
Points : 128
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Ню Йорк

Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс EmptyНед Сеп 18, 2011 4:32 pm

*на мача имаше много хора. Преди отборът да се появи излязоха мажоретките. Всички се справиха блестящо, Сейнт Джуйс победи противника. След мача имаше парти, но Кейти отиде при директора*
- Ако ви дам молба за преместване без подпис на родител ще мога ли да напусна училище?
- Не! Трябва подпис, иначе молбата не се приема. Отлично ви разбирам, госпожице Херън, но това е просто невъзможно. Другият начин е да ви изключа...
- Значи, има вариянт! *тя си вдигна блузата и показа татуировката и пиърсинга* История?
- Не, благодаря! От тук нататък вие сте изключена поради неприлично поведение! Но все пак...
- Напуших се с трева в Сибир, после леняхме до Южна Америка, където ми объркаха сладките и ядох сладки с Хашиш и след около час летяхме до Япония. Спомням си само как Якудза ме изпращат до хотела - мили хора. А за обицата...баба каза, че трябва да запомня с нещо най - хубавите години от живота си и тя я плати...
- *мъжът беше като забърсан от автобус* Ето ви документите!
- Благодаря! Довиждане!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Училище Сейнт Джуйс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище Сейнт Джуйс   Училище Сейнт Джуйс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Училище Сейнт Джуйс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Училище Сандърс
» Училище Станфорд
» Училище Констанс Билард

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York's Life :: Ню Йорк :: Училища-
Идете на: